Jak to může dopadnout, když si nedáte pozor

1. srpna 2011 v 18:44 | Pufflie |  "tajný" deník
Je to tak od přírody dáno, že jsem prostě nešika. Nikdy mi nešly žádné ruční práce a párkrát se mi něco skvěle povedlo rozbít. Ale že bych "rozbila" sama sebe se mi nikdy dřív nestalo… Jak to vlastně začalo? Začněme tím, že můj táta má hotel a já k němu jela na prázdniny…


Obědvám, mmm, smažák. Dojím, dopiju, odcházím na pokoj. Sednu k PC, píšu si s kámoškou na FB. Někdo klepe na dveře. Jdu otevřít. Je to jeden z brigádníků (jak jinak, než ten nejpohlednější z nich) "Ahoj Veru, hele, myslíš, že bys nám dyštak mohla jít pomoc? My na baru nestíháme." (někdy v tuto chvíli jsem byla úplně mimo z jeho úsměvu. :D) Přikývnu hlavou a jdu pomáhat na bar.

Umývám za barem půllitry a přijde ke mně ženská, abych jí ohřála přesnídávku pro její dítě. Jdu do kuchyně, ohřívám, jdu zpátky. "Zapomněla jste na víčko! To chci taky, co kdyby to malej nedojel?!" řekne ta ženská a tak jdu zpátky, uklouznu a spadnu. Vidím, jak hned za mnou letí talíř. Roztříská se na kusy. Cítím všude střepy a točí se mi hlava. Rychle si stoupnu a pokračuju v chůzi dál, udělám dva kroky…"To víčko," řeknu a pak… tma.

Slyším hrát nějakou hudbu, ta se po chvíli mění v křik. "Omdlela, sakra, omdlela! Má nějakej záchvat! Kurva zavolejte sanitku!" Otevírám oči. Holky pracující v kuchyni mě táhnou na vzduch. Přicházím k sobě. "Jsem v pohodě, co se stalo?" Sedím na lavičce a piju vodu, kolem mě všichni pobíhají a ptají se, jak mi je. "Musíš jet na šití" COŽE? Vždyť mi nic není. Vidím pod sebou kapky krve. Sáhnu si na bradu a mam celou ruku rudou. Nasedám do auta s tátovou přítelkyní a jedu do nemocnice.

Tam už čeká táta. Jdu na chirurgii, sestry kolem chodí, nikdo si mě nevšímá. Táta už jedné řekne, kdy si nás ráčí všimnout a ona jen "Máte papíry?"… k čemu kurňa potřebujou papíry, když tu maj zraněnýho člověka? O hodinu a půl později volám mámě. Má na chýře známýho. Slíbila, že mu zavolá. Ani ne za minutu je u mě primář, sepíše zprávu, jde mi sešít bradu. "Hmhmhm, to je něco, máš to roztrhlý až na kost"… umrtvující injekce - au! (Vlastně byly 4.) A pak šití, šití šití… nekonečně dlouhé šití, RTG, neurologické vyšetření.

No, pak mě pustili domů s tím, že si mam ještě zatít k zubaři, protože mám 2 zuby zkřivený, jeden ulomený, další rozdělený na dvě půlky. Mam bradu zavázanou a musím si to tak nechat celý týden. K tomu mi nejspíš budou trhat zub a dělat nový - falešný. V patnácti letech, bezva. Za tři dny k nám má přijet pouť. Půjdu tam a mám tam tak trochu i první rande. To se tomu klukovi budu jistě se zavázanou držkou a rozbitými zuby děsně líbit.

A nakonec jsem si vyslechla můj případ z pohledu toho jednoho (moc hezkýho) brigádníka. "Odešlas do kuchyně. Najednou rána a všichni tam začali ječet, že jsi omdlela a něco ti je. Byli tak hlasití, že to slyšeli i hosté. Všichni jsme strnuli. Najednou se ke mně přihrnula nějaká blondýna, odtáhla mě stranou a povídá>>Ta slečna omdlela? Ale já nutně potřebuju to víčko od přesnídávky! To ho teda jako nedostanu, nebo co? !<<Kráva jedna blonďatá...

Jestli to víčko nakonec dostala, jsem se už nedozvěděla. DOUFÁM, ŽE NE! =D Aj, já vím, jsem strašně škodolibá, ale nebýt jí, tak jsem se do té kuchyně nevracela a nestalo by se mi to. Nedávám jí to za vinu, ale byla fakt dost švihlá. Když po tom, co jedna holka omdlí, hned zaúkoluje někoho dalšího kvůli pitomýmu víčku.

Toť vše… rozumBRADA alias Křivozubá Puff se s vámi loučí.Nevíš, kam dál? :)


Pokud vás článek zaujal, budu ráda, když jej okomentujete. Reklama pod tímto článkem je vložena přímo hostingem blog.cz. Vidíte-li ji pod tímto nápisem a nechcete to tak, pořiďte si AdBlock.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fiera Fiera | Web | 3. srpna 2011 v 19:53 | Reagovat

Teda, páni, tomu říkám zážitek. Si to tu popisovala jak pohádku. I když to žádná pohádka není ani zdaleka.
No jo Blondýny, co bychom chtěli.

2 Ritty Ritty | Web | 21. listopadu 2013 v 17:07 | Reagovat

Jsme na tom dost podobně - teda s tou nešikovností. I když mě se tohle může stát každou chvíli.

3 Puff Puff | E-mail | Web | 23. listopadu 2013 v 11:30 | Reagovat

[2]: Já na svou nešikovnost doplácím pořád :D

4 deniksimiku deniksimiku | Web | 2. ledna 2014 v 11:10 | Reagovat

[2]: jo jo...tady máte třetího :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama