Leden 2013

Nejlepší články 2013

31. ledna 2013 v 16:48 | Pufflie |  PISATELKA
Tak na tomto místě máte sepsané různé typy na články. Samozřejmě je budu občas aktualizovat :-) Než ale přejdeme k soupisu, odkážu vás ještě na jeden soupis, a to sice na ...

... přehled nejlepších článků z roku 2012!

Tak a teď již teda můžeme přejít na tento výběr článků :)

Rozhovory s mozkem

27. ledna 2013 v 19:01 | Pufflie |  Referáty, projekty...

Představuji vám projekt, který jsem vymyslela a nazvala jsem ho jako ROZHOVORY S MOZKEM.

ANKETA: Projekt (ne)malé radosti

26. ledna 2013 v 18:05 | Pufflie |  Rozhovory
Ahoj přátelé :)
Vím, já vím, já vím. Na blogu teď nic moc není. Ti bystřejší z vás jistě vědí, že zrovna pracuji na novém designu + mám samé písemky, takže vážně netuším, kam skočit dřív. Slíbila jsem však, že se tu tento den objeví nová anketa, jelikož ta o volbách nebude aktuální.

Jak tedy anketa dopadla? A shoduje se její výsledek s výsledkem voleb?

Je jasné, že se nemohou z této ankety vyvádět nějaké závěry. Ale pravdou je, že Miloš Zeman vyhrát k mému překvapení. Věřila jsem, že to bude Karel. Vážně. Jeho Kampaň byla více vidět a já se pohybovala mezi samými lidmi, kteří byli pro Karla. Celej gympl nosi placku, mnoho těchto nositelů žluté placky bylo i z řad profesorů. Když jsem si byla koupit párek v rohlíku, měla jsem na pytlíku nálepku "Volím Karla". V dějáku nám visel s Karlem i plakát. Bylo prostě překarlováno.
Na dramaťáku nám koloval otevřený dopis Věry Čáslavské, po městě chodil můj hodně dobrý kamarád a roznášel Karloviny. Opravdu propagace, kam se podíváš. A u Zemana? Vím, že měl kampaň, ale mnohem víc bylo slyšet o jeho protikampani. Myslím, že křivosti, podkopávání druhého a vytahování na něj špíny by se mělo zakázat.
"Nechci vás prosit o hlas, ale uvědomte si, kdo je váš jediný český prezident!"
Český národ si podle mě vybral jako hlavu státu arogantního sprosťáka. Hned při tiskové zprávě urazil všechny novináře i policii. Na každou otázku odpovídal "stěry".
Prezident nemá zas až tak moc pravomocí. Ale nejdůležitější na něm je slušnost. A já chci slušného prezidenta. Ne hulváta.

Co se dá dělat, holt jsme si zvolili.

A nyní již k té další anketě.

Možná někteří z vás znáte projekt (Ne)malé radosti, který vytvořila blogerka Lenka. Tento projekt se trošku rozšířil mezi ostatní blogery. Nejlépe ze všeho je dle mého popsán na blogosvětě.

Kdo tedy neví, oč jde, nechť si článek přečte a pak odpoví :D
No, já se tedy ptám... Co si o projektu myslíte? Účastníte se, případně chcete se zúčastnit? A nakonec - mám i já jít do tohoto projektu? :)

ANKETA: Druhé kolo přímé volby prezidenta

14. ledna 2013 v 18:18 | Pufflie |  Rozhovory
Nebojte, s politikou vám už dám pokoj, jen už toto pokračování nedávné ankety. Tato anketa bude trvat celých 14 dní (do vyhlášení prezidenta).
Jak ale dopadla anketa minulá? Moc hlasujících nebylo, tudíž nejsou výsledky nijak objektivní, avšak se s vámi o ně ráda podělím.

ANKETA: Koho byste nejradši prezidentem?

10. ledna 2013 v 22:20 | Pufflie |  Rozhovory
Všechno to začalo Masarykem, po němž nastoupil jeho dobrý přítel Beneš, kterého za protektorátu zastupoval Hácha. Pak už to šlo dost do háje, protože žádné vzdělání nebylo potřeba a na prezidentském postu se vystřídal truhlář, kameník a zámečník. Mluvím tím o Gottwaldovi, Novotným a Zápotockým. Později se na hrad dostal voják Svoboda a po něm politik Husák. Náhle však nastal zvrat, vznikla charta 77 a její mluvčí - Václav Havel se stal posledním československým prezidentem a prvním českým. Od roku 2003 jsme tu měli až do dneška Klause.

Co přinesl rok 2012

1. ledna 2013 v 0:30 | Pufflie |  PISATELKA
Nejdražší čtenáři, čtenářky a čtenářátka mého blogu.
Žádný konec světa se v roce 2012 nekonal a já vás vítám do roku nového. Pevně doufám, že jste všichni, stejně jako já, přežili včerejší Silvestr, že teď nemáte kocovinu a že jste se ráno probudili tam, kde jste se probudit měli.

Za rok 2012 jsem se svým blogem spokojená. Od roku 2011 jsem se totiž posunula k lepšímu. Přestala jsem psát články, které nikoho nezajímaly, a pustila se do něčeho lepšího. Celkově tento rok hodnotím skvěle. Získala jsem mnoho čtenářů a našla si dost oblíbených blogů, které ráda navštěvuji.

Udělala jsem si design, který je takový osobní, blogový. rovnou 4x jsem se vám přestavila a vy jste si mohli tak udělat o mě obrázek. Začalo to třemi slohovkami - Já slečna ukecaná, Ztracené já a Jaká nejsem a pokračovalo to mým profilem.

V červnu jsem na blog tak trošku kašlala, neboť jsem se učila, abych mohla opustit základku s dobrým pocitem. Vznikl díky tomu článek o WW2 a dějepisný kvíz. Povedlo se mi to a já dostala samé jedničky. No a pak už jsem si šla užívat prázdniny. O těch jsem měla parádní zážitek - fotila jsem POLEMIC! Také jsem byla v Itálii, kde jsem nafotila pár fotek, se kterými jsem se dostala do výběru na TT.

Koncem prázdnin jsem si založila blogový facebook a pustila se do výzvy 30 day Challange. V té samé době jsem napsala úvodní slovo k rubrice herečka a později zveřejnila články o mé 1. drama skupině i o té druhé skupině, se kterou jsem měla představení Masákův plán.

V září jsem nastoupila na gympl a založila rubriku gymplačka, kam přidávám rozhovory s mozkem. Na gymplu jsem začala fotit pro školní časopis. Mým prvním tématem byl alkohol.

Ani na blogový svět jsem letos nezapomněla. Napsala jsem něco málo o teorii designu, udělala jsem průzkum v oblasti hodnocení blogů, sepsala jsem navigaci pro blog, zúčastnila jsem se blogového letadla, vytvořila jsem vlastní projekt Ptám se a sepsala jsem AKTUÁLNÍ BLOGOVÉ INFORMACE, kde je vše důležité, co se blogu týká. Nakonec jsem si postěžovala na titulku a vyjádřila se k celé té aférce. Připojila jsem se také na bloglovin a budu ráda, když mě budete sledovat.

Tento rok se mým nejkomentovanějším článkem stal článek s názvem Ann ♥ Podruhé.

Tímto bych vám chtěla opravdu moc poděkovat za vaši návštěvnost, komentáře a celkově za to, že se na můj blog rádi vracíte. Je to opravdu moc krásné, když vidíte, že to, co děláte, má smysl. Děkuju.

Teď přichází rok nový a je zvykem, dávat si předsevzetí. Rozhodla jsem se tedy, že vymyslím něco nového na blog. Budou to takové "talky", časem možná i videa. To však bude záležet jen na vás, zda to budu přidávat. Pokud se vám to totiž bude líbit, tak to samozřejmě bude mít smysl. Pokud se vám to nezalíbí, nejspíše to dělat nebudu.

Dále bych chtěla udělat rozhovory se všema, kdo mi o ně napsal. Samozřejmě také pokračovat ve zveřejňování článků o divadle a také dodělat 30 days meme. Potom bych se možná ráda pustila do nějaké nové výzvy (třeba 30 day photo). Ale pak doopravdy možná, a to vážně neslibuji, bych mohla přinést projekt gimpáctví. No, to se vše uvidí časem :)

Co je nového na tomto roku? Objevil se nový blog, kterému jsem se rozhodla udělat reklamu, ať to chce nebo nechce :D Je to blog mého milého, blog crazyWolfa. Byla jsem to já, kdo ho dokopal k blogu. Vlastně jsem mu řekla, že svůj blog mu neukážu, dokud nebude mít on vlastní. A on to k mé smůle dodržel :D Tenkrát jsem ani netušila, jak moc ten blog bude brát vážně :) A tak, kdybyste chtěli nějaký ten blog kluka se zajímavými myšlenkami, tak šup šup, mrkněte tam :)

A to bych to nebyla já, abych neudělala reklamu na sebe. Připomínám proto můj facebook a bloglovin :P


Follow on Bloglovin

No, jak to jen zakončit?
Užijte si tento rok. Ať je skvělý jak v tom světa reálném, tak v tom blogerském. Ať vás čeká mnoho úspěchů v životě, i spoustu komentářů na vašem blogu. Hodně štěstí do nového roku!

Poznámka: Od 2.1. do 9.1. jsem na lyžáku, takže pokud tam nechytnu wifinu na tablet, tak asi nenapíšu nic :) Ale nezoufejte - máte tu přeci soupis těch nejlepších článků roku 2012, takže myslím, že rozhodně máte co číst :)