Květen 2013

Moderování: První zkušenost na akordeonové přehlídce

24. května 2013 v 17:13 | Pufflie |  DIVADELNO
Už je tomu rok, co jsem 5. května 2012 pár minut po desáté vstoupila na velké pódium v našem kulturním domě. Podívala jsem se do sálu plného cizích lidí, co se na mě dívali a čekali, co řeknu. V potící se ruce jsem svírala mikrofon a bylo mi jasné, že už není cesty zpět...

Ale teď hezky od začátku :)

AKTUALIZOVÁNO - Článek zveřejněn již před rokem, měsíc na to však přesunut do rozepsaných, jelikož jsem se rozhodla, že události půjdou chronologicky (jak je tomu v rubrice herečka nyní). Snad brzy napíšu o všech divadelních událostech, kterých jsem se účastnila, abych brzy mohla zveřejňovat aktuální divadelní dění :)

Jak už jsem psala v několika článcích před tímto, chodím na literárně-dramatický obor do místní ZUŠ. Přihlásila jsem se svému učiteli jako zájemce o moderování této akce a nakonec jsem byla společně s Pepou (viz odkaz výše) vybraná.

Rozhovor s Romi "V mé hře si vyberete postavu a jste jejím režisérem"

21. května 2013 v 21:11 | Pufflie |  Rozhovory
Mám tu další rozhovor. Po dnešku jsem se ale rozhodla, že trošku zavedu nějaká ta pravidla. Přecejen jsem autorská blogerka a nevidím důvod, proč bych měla dělat rozhovor s lidmi, kteří autorští nejsou.Uznávám samozřejmě svou chybu. Neměla jsem vůbec tento rozhovor realizovat, ale vzhledem k tomu, že jsem slečně rozhovor slíbila ještě ppřed tím, než jsem si prohlídla její blog, tak už holt návratu nebylo. Je to tedy poprvé a zároveň naposledy, co dělám rozhovor s nějakým blogerem, který nepublikuje svou tvorbu. Každopádně dosti okecávání, pojďte si prohlédnout rozhovor s Romi :)

Jak vzniká HZUP?

9. května 2013 v 14:44 | Pufflie |  MLUVENÉ SLOVO
Dnes netradiční díl, ve ktrém se dozvíte vše o vzniku mých hlasových zpovědí. Omlouvám se za kvalitu, holt jsem si před tím měla udělat hlasovou zkoušku no... :D


SEM POKLÁDEJTE OTÁZKY

Děkuji za zhlédnutí :)

Šnečku, šnečku, vystrč růžky...

6. května 2013 v 18:48 | Pufflie |  FOTOGRAFKA
Tak konečně vylezlo sluníčko, tak jsem si vyšla na zahrádku. Přemýšlela jsem, co vyfotím, až mě má sestřička požádala, abych vyfotila šnečka. No a tak proč ne, že :)
Přinesla jsem si tedy dva hlemýždě, položila je vhodného prostředí (i když ten list se mi opravdu nelíbí, mla jsem ho dát jinam! :D) a pak už jsem jen čekala, až vylezou ze svých domečků.
Problémem bylo, že si lezly kam chtěli a nebylo zrovna jednoduché je vyfotit. Ale tak alespoň dvě fotečky se celkem povedly... :)

Kdo si je chce tedy prohlédnout, nechť se vypraví do celého článku :)


Rozhovor s Korry

2. května 2013 v 12:51 | Pufflie |  Rozhovory
Dnes tu máme rozhovor s Korry, též přezdívnou jako Karolinkas. její blog najdete na adrese Koralinkasxxxblog.blog.cz
Dále připomínám, že pokud by někdo chtěl, abych s ním udělala rozhovor, nechť si přečte informace v kmenovém článku. Upozorňuji však, že mám teď hodně zájemců a málo času, takže si asi počkáte :)