Červen 2013

Loučím se + menší dovětek k narozeninám

29. června 2013 v 7:48 | Pufflie |  "tajný" deník
Drazí čtenáři.
Na nějakou dobu se teď s vámi rozloučím. Dnes, již za nějakou tu chviličku, odjíždím na 15 dní na tábor. Na tábor, na který jsem jezdila od svých deseti let jako dítě. Dnes tam jedu opět, avšak v trošku jiné pozici - instruktorka.

Sedmnáct. Takže co dál?

26. června 2013 v 20:47 | Pufflie |  "tajný" deník
Dnes mám sedmnácté narozeniny. Pomalu dospívám a to mě trošičku děsí.
Vzpomínám si na moje dvanácté narozeniny. Na to, jak jsem dostala mobil a byla z toho úplně paf. Jak jsem měla v bytě asi 5 kamrádek, seděly jsme u stolu, pily dětské šampáňo a papaly marcipánový dort. Mimochodem letos mám dětské šampáňo a marcipánový dort také. Nemám potřebu se vožrat jak prase. Tu jsem možná měla na šestnáctky a sralo mě, že to nevyšlo.
I když včera jsem si šla na chvilku s přáteli posedět do hospody, když jsem čekala na autobus. Vlastně jsme byli ve dvou hospodách, kam prostě gympláci chodí, protože tam nalejvaj. No... V obou po mě chtěli občanku. :D Ale že by mě to nějak štvalo? To ne. Maximálně mě štve to, že jsem zaplatila majlant za limonádu, která je prostě 2x dražší než alkohol.

Rozhovor s Roxanne: "Knihy jsou prostě moje!"

23. června 2013 v 14:06 | Pufflie |  Rozhovory
Dnes přináším rozhovor s blogerkou Roxanne. V první řadě je to skvělá blogerka a miovnice knih, o čem se můžete přesvědčit z dnešního rozhovoru i z jejího blog. Ten totiž nese název Roxanne's bookshelf, čili Roxanina knihovnička :)
Ještě připomínám, že máte-li zájem o rozhovor, stačí mi napsat :) Pro více informací si skočte do projektu Prám se.

Není příliš těžké odhadnout tvůj největší koníček - čtení knih. Kolik přibližně knih přečteš za měsíc?
Za měsíc kolem deseti knih. Záleží samozřejmě na škole a na okolnostech, ale těch deset většinou zvládám.

Muzejní noc 2012

19. června 2013 v 20:57 | Pufflie |  DIVADELNO
Kdysi jsem vám psala o mém vystoupení, které neslo název Masákův Plán. Tenkrát jsme jej hráli i na přehlídce Bechyňské jaro. Celé to proběhlo se skupinou ze ZUŠky.

Teď tedy k tomu důležitému. Na představení se přišli podívat i manželé Langrovi, kteří vlastní Langrův dům, který je důležitou památkou v našem městě. Památkou, která je po generacích děděna již několik staletí.
Tito manželé vedou ochotnické divadlo a po představení mne oslovili, zda bych se k nim nechtěla připojit. Byla jsem štěstím bez sebe! A tak jsme se domluvili, že si mě "vyzkouší" na jedné menší akci, zvaná Muzejní noc.


Jak řešm školu?

15. června 2013 v 9:32 | Pufflie |  MLUVENÉ SLOVO
Konečně další HZUP. Trošku to trvalo... To víte, rovnátka, škoda, samá divadla. Nějak jsem nic nestíhala. Ale konečně to mám za sebou. Vystoupení, moderování... A dnes mě čeká to ze všeho největší. Velká divadelní hra, kde mám hlavní roli. Hraji od sedmi v kulturáku. Nerva zatím nemám, to přijde :D Takže dneska povinně držte všichni palce :)

A teď už hlasová zpověď na téma škola... ;)