Srpen 2013

Proč má člen AK potřebu "podvádět"?

15. srpna 2013 v 11:34 | Pufflie |  PISATELKA
Nedávno mě u jedné členky autorského klubu něco velice překvapilo. Byl to článek "Jak si nedobrovolně nakoupit" u blogerky Dominiky Novákové, která je též známá jako Dominikísek.
Na článek jsem narazila ve výpisu článků AK na titulní stránce a svým nadpisem mě zaujal. Rozklikla jsem ho a četla.Přečetla jsem si hned začátek:

"Totiž - donedávna se musela své práce vzdát a byla na rodičovské dovolené. Její manžel tedy dřel za všech šest hladových krků (mají tři kluky, ovšem dvě jsou dvojčata, a nejmladší dcerušku)."

(Citováno, zdroj ZDE, další citace z tohoto zdroju jsou označeny kurzívou)

Hned jsem si řekla "Tyjo, takhle má děti i Linet Scavo v Zoufalých manželkách!" Jsem holt docela fanynka tohoto seriálu. Jsem teď na konci sedmé série. Četla jsem dál a dál a stále více se to podobalo jedné určité scéně z druhé série. Po dočtení článku jsem měla jasno - To není příběh z její hlavy, ale opravdu opsaná scéna ze Zoufalek!
Chcete-li se přesvědčit...

Puff odpovídá: Rozhovor u Infinity

8. srpna 2013 v 12:31 | Pufflie |  Rozhovory
Můj první rozhovor se objevil téměř před rokem u blogerky Infinity. Na otázky se mi odpovídalo skvěle a když jsem poté viděla komentáře, byla jsem nadšená. Tolik milých komentářů na svou osobu jsem ještě neviděla :)

A co o mě řekla Infinity?

"...má velmi zajímavý blog, který má určitě hodně co říct. Moc mě zaujala například rubrika, kde Puff dělá rozhovor se svým mozkem a blogery seznamnuje s novými poznatky. A také se věnuje hře v divadle a je tvůrčí. :-)"

Nyní vám přináším malou ukázku z našeho rozhovoru: