Srpen 2014

Červenec a srpen, sakra.

31. srpna 2014 v 22:57 | Pufflie |  "tajný" deník
A je to tu. Konec prázdnin. Ach ouvej. Nejhorší období za poslední dva měsíce. Musím říct, že červenec pro mě byl měsíc plný radostných zpráv a příjemných překvapení. Srpen zase byl pln lásky ale i práce.

3. června jsem byla na druhé fázi s čočkami. Naučili mě si je nandávat, pak mě poslali na čtvrt hodiny se projít, a když jsem se vrátila, naučili mě je sundávat. V té volné čtvrthodince jsem si konečně koupila Malého prince. :)

Rozhovor - Arvari

4. srpna 2014 v 11:52 | Pufflie |  Rozhovory
Zdravím. Přináším rozhovor s jednou mou oblíbenou blogerkou - Arvari. Její dva blogy naleznete hned v první její odpovědi. Ale myslím si, že jejich adresu stejně většina zná. Arvari je dle mého názoru nadprůměrně úspěšná, hlavně díky svým originálním povídkám, ve kterých se zaměřuje velmi často na homosexuální postavy. Není tomu tak samozřejmě vždy, ale myslím si, že hlavně toto ji v blogovém světě tak trošku "proslavilo". No, ale dosti již mých řečí. Však ona vám Arvari o sobě řekne dost v několika dalších řádcích... :)


Tak pro začátek nám můžeš popsat nějakou tu tvojí "blogovou historii" :)
Blogovat jsem začala už někdy v patnácti, tehdy ještě na bloguje.cz. Tehdy jsem se hlavně chtěla mít kde 'vykecat'. Nějakou chvíli mi to vydrželo, pak pár měsíců nebyl čas, a když jsem se chtěla k blogu vrátit, zjistila jsem, že je smazaný. Pak jsem si založila svůj osobní blog na blog.cz a vydržela tam pár let. V průběhu těch let jsem založila i blog zaměřený čistě na svoje povídky a další věci týkající se tvůrčího psaní. Ten se rychle stal mnohem úspěšnějším než ten 'vykecávací' osobní. Ovšem vedení a věčné poruchy blog.cz mě nakonec přiměly přestěhovat se na blogspot, kde si teď spokojeně vedu jak ten psací (http://arvaripise.blogspot.cz/), tak ten vykecávací osobní (http://rudovlaska.blogspot.cz/) blog.