Červen 2015

Druhé fotky z TS4 - Rande

30. června 2015 v 13:16 | Pufflie |  TS4 fotky ze hry
Jak jste se již dozvěděli minule, hraji za dva spolubydlící, kterými jsou Ell a Jake. Těm bystřejším jistě docvaklo, že obyčejnými spolubydlícími nezůstanou příliš dlouho. Zašli spolu totiž na rande. Musím říci, že se na tuto příležitost bravurně vyfikli. Zašli si na koláč a Jake Ell vyznal city. Byla poněkud překvapená, obzvláště, když ji políbil. Naštěstí to však cítila stejně. Poté ještě ztrávili pěkný čas v nedalekém parku.


Mezinárodní divadelní festival na Sicílii

7. června 2015 v 10:50 | Pufflie |  DIVADELNO
Nějakou dobu jsem o sobě nedávala moc vědět. Byla jsem totiž s dramaťákem na Sicílii a po návrtu jsem se snažila se co nejlépe aklimatizovat, hlavně ve škole.

Tak tedy oficiálně - XXI. FESTIVAL INTERNAZIONALE DEL TEATRO CLASSICO DEI GIOVANI... blabla, zkrátka Mezinárodní festival klasického divadla. Hraje se antická divadelní hra v rodném jazyce, jde o estetický zážitek a poznání nových kultur.
Na tento festival jsme jeli s naším dramatickým kroužkem, který máme na gymplu. Ukázali jsme se s hrou Oidipus. Tak a konec základních informací, teď to chce zážitky a poznatky!