Červenec 2015

Rozhovor - Elizabeth

26. července 2015 v 17:38 | Pufflie |  Rozhovory
Další rozhovor je tu! Tentokrát se jedná o blogerku Elizabeth, která bloguje na adrese http://in-my-black-dreams.blog.cz.

Kdybys teď chtěla rychle a stručně přimět lidi, aby se podívali na tvůj blog, na co bys je lákala?
No a na čo by som ich lákala...? Je to pomerne ťažká otázka, pretože na mojom blogu sa nájde až niekoľko vecí, ktoré môžu zaujať. Ale asi by som ich lákala na svoje básne. Píšem ich menej ako kedysi, ale ľuďom sa často stáva, že sa v mojich básničkách nájdu. A myslím, že ľudia to často potrebujú. Také pochopenie. Ale ako vravím, je tam toho dosť, no dovolím si tvrdiť, že básne sú tam to... najpodstatnejšie - dôvod celého blogu. :)


A vezmeš si mě? #TheSims4

21. července 2015 v 15:10 | Pufflie |  TS4 fotky ze hry
Stává se ze mě asi závislák na sims čtyřce. Dokonce se mi kvůli hraní už párkrát přehřál notebook. No, chladící destička se již nachází na České poště, stačí si ji vyzvednout a pak už hraní půjde lépe :D Dnes jsem si pro vás připravila fotky ze žádosti o ruku.

Z počátku nudné odpoledne, které Jake ztrávil na tabletu a Ell u knihy (ach, jak to krásně vypovídá o jejich zaměstnáních - počítačový guru a spisovatelka), se rázem proměnilo v romantickou chvilku. Jestli Ell řekla své ano, jistě sami zjistíte z níže přiložených fotek.


Audiokniha: Franz Kafka - Proměna

18. července 2015 v 15:38 | Pufflie |  Audioknihy
Zdravím vás!
Musím vám oznámit, že jsem se pustila do spolupráce s portálem Audiotéka.cz. Věc se má tak. Párkrát jsem četla různé články na téma audioknih a řekla jsme si, že to zkusím. A tak jsem vyzkoušela pár audioknih, které jsou volně dostupné na internetu a přišlo mi to docela fajn. Bohužel těch knih není volně dostupných zas až tak tolik. Když jsem poté narazila na již zmiňovanou Audiotéku, byla jsem jak v sedmém nebi. Výběr z tolika žánrů, tolika autorů a titulů, neskutečné. Pro začátek jsem si vybrala Proměnu od Franze Kafky. Moc se mi ta kniha totiž nechtěla číst a říkala jsem si, že bude lepší, když si ji poslechnu. Jak to celé dopadlo? Inu, recenzi si můžete přečíst po rozkliknutí celého článku.

Rozhovor - Nikienka: "Práce bankéřky je veľmi stresujúca"

16. července 2015 v 16:00 | Pufflie |  Rozhovory
Pěkně vás všechny zdravím u dalšího rozhovoru. Tentokrát je to interview s Nikienkou, která sídlí na blogu nikkienka.blogspot.sk. Z blogu již je patrnél že se jedná o slovenku, kterých, jak se zdá, v mých rozhovorech přibývá. Mimochodem, již mi zbývá jen 6 zájemců, takže je dosti možné, že brzy zase otevřu možnost přihlašování se na rozhovory :) Zatím létu zdar a pojďme na rozhovor :-)

Soutěž o 500 Kč!

2. července 2015 v 13:11 | Pufflie |  xxx

POZOR, SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA! PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDKY :)


Zdravím všechny fanoušky mých sims příběhů. A nejen je! Zdravím také milovníky kosmetiky ale i lidičky, kteří si občas rádi zasoutěží. Díky nové spolupráci s portálem Parfums.cz jsem získala poukaz na 500,- Kč na nákup čehokoliv, co tento portál nabízí. Rozhodla jsem se však, že si tento poukaz nenechám sobecky pro sebe, ale věnuji ho jednomu z vás!

Proto jsem pro vás udělala JEDNODUCHOU SOUTĚŽ o PRIMA VÝHRU!