Julie Chrobáková - 1. SHRNUTÍ

10. července 2016 v 18:09 | Pufflie |  SIMÍKOVÁNÍ
Máme za sebou 5 dílů příběhu o Julii Chrobákové. Zde nabízím menší shrnutí pro čtenáře, kteří příběh nečetli, případně pro ty, co si jej chtějí třeba připomenout.
Pro vysvětlení celého příběhu - Příběh utvářím přímo hraním simíků, mnoho věcí se tedy přihodí náhodou, na spoustě dalších mám zásluhu já. Celý příběh je taková legrační "oddechovka" a je třeba jej brát s nadhledem :)
Ještě jedna připomínka - v článku naleznete odkazy na jednotlivé díly - přímo v popisu děje.


Julie Chrobáková je mladá žena, které bylo naděleno celkem pěkné charisma. Je pěkná, přitažlivá, ctižádostivá. Několik let chodila s Armandem, velmi nadaným a úspěšným podnikatelem, který měl v kapse balík peněz. Julie si s ním žila jako v pohádce, avšak po té, co jí požádal o ruku, si uvědomila, že vlastně nechce tak vážný vztah. Ukončila to a přišla o vše - o postavení, peníze a pohodlí. Nicméně získala svobodu. Začala pracovat v obchodě a nastěhovala se do chudinské čtvrtě.


Julie rozchodem ztratila mnoho známých, zůstal jí však kamarád Chrudoš, místní záletník. Na ní si v době jejího vztahu nikdy nedovolil, ale nyní s ní začal flirtovat. Jednoho dne spolu krátce ulítli, ale k ničemu velkému nedošlo - jen líbačka na gauči. Poté se mu Julie nějakou dobu vyhýbala. V hlavě měla jiného - tajemného souseda Waltera. Často na něj myslívala, ale neměla moc štěstí, většinou ho totiž nezastihla doma. V jejím okolí byl ještě jeden muž - protiva Kristián. I na něj jednou (spíše ze srandy) zkusila použít své ženské zbraně, ale poslal jí s tím někam.


Ubohá, nadržená Julie. Její vysoké sebevědomí, ctižádost a namyšlenost ji srazily na kolena. Pořád chtěla Waltera a jednou se odhodlala. Myslela si, že to má v kapse, ale záhy byla vyvedena z omylu. Nakonec skončila v posteli s Chrudošem. Tím nám vyvrcholil pátý díl a my můžeme směle pokračovat dále.


Nyní si myslím, že mohou v příběhu pokračovat i čtenáři, kteří nemají načtené předchozí díly... :) A vám ostatním jsem to trochu zrekapitulovala. Od pátého dílu totiž již uběhlo celkem dost času. :) No, brzy se můžete těšit na díl šestý.

SOUPIS DÍLŮ:


Budu ráda za jakékoliv komentáře. Pokud byste chtěli dostávat info o nových dílech na e-mail, napište mi jej třeba do komentářů :)


Nevíš, kam dál? :)

Pokud vás článek zaujal, budu ráda, když jej okomentujete. Reklama pod tímto článkem je vložena přímo hostingem blog.cz. Vidíte-li ji pod tímto nápisem a nechcete to tak, pořiďte si AdBlock.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | Web | 12. července 2016 v 11:36 | Reagovat

Ou jé, konečně bude pokračování! Těším se! :-D
Taky jsem znovu začala zveřejňovat screeny z The Sims - http://pribehy-ode-mne.blog.cz/1607/hraju-simiky-znovu Doufám, že se mrkneš. :-)

2 Eliss Eliss | Web | 14. července 2016 v 16:17 | Reagovat

Vypadá to dobře :-)

3 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 19. srpna 2016 v 6:49 | Reagovat

[1]: Jojo, taky k tobě na simíky koukám :) Je škoda, že takových blogů není víc :)

[2]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama