Červen 2018

Milostný život po erasmu

17. června 2018 v 20:44 | Pufflie |  Erasmus
Začnu chodit s klukem z Vídně a budeme za sebou pravidelně jezdit. Z Brna to k němu budu mít téměř 3x rychlejší než do svého rodného jihočeského města. Reiljetem pojedu jen hodinu a dvacet minut a stát mě to bude 79 Kč. Už to mám všecko zjištěný. Moji návštěvu vždy spojím s nákupy v Primarku na Mariahilfer Straße. A během adventu strávíme jeden víkend u něj ve Vídni, další v Brně a pak budeme mít ještě dvě možnosti dalších vánočních trhů. A už se fakt těším, až spolu zajdeme do Baru, který neexistuje. Brzo budu mluvit německy, jak když bičem mrská! A na další Erasmus pojedu do Vídně a je vystaráno.

No a nebo přesvědčím svojí Bosnu a Hercegovinu, že vztah na dálku má smysl. Teď se tváří, že se musíme od hlubších citů držet co nejdál, ale až se přiblíží konec, dojde mu, že jsem láska jeho života. Navíc mě asi bude muset požádat o ruku, protože nezvládne zkoušky a bude se bát, že přijde o vízum. A svatba s občankou EU by ho mohla zachránit. A já se za ním do Německa vrátím, protože mě tam vezmou na magistra. Naše děti budou umět šest jazyků, juchů! A budeme dodržovat jak Vánoce tak i Ramadán.

Dost pravděpodobné také je, že "nechtěně" šlápnu do Bächle. To jsou takové postranní kanálky všude v centru města. Ochlazují město a jsou krásné. Podle legendy se pak budu muset provdat za rodilého Freiburgera. V úvahu připadá modrooký blonďáček David, kterému jsem onehdá v klubu utekla, když si chtěl zatančit, ale já chtěla tančit jen a jen s mým non available Italo-Čechem. Jestli budeme bydlet přímo ve Freiburgu zatím netuším, ale naše děti budou hrozně krásný.

No a když nevyjde tohle, tak zajdu aspoň na to kafe s Mírou, které jsem mu slíbila dva dny před odjezdem na Erasmus. Třeba mi dovolí, abych mu říkala Antonio nebo třeba Johann a připadala si zase aspoň trochu světově.


Článek je k tématu týdne "Představa tvé budoucnosti".